SİNEMA HABERLERİ

Yeni 007 Siyahi Kadın Oyuncu Lashana Lynch mi Olacak?

Yeni 007 Siyahi Kadın Oyuncu Lashana Lynch mi Olacak? Bond 25 için heyecan sürerken filme dair büyük bir iddia geldi. Daily Mail'da yer alan habere göre filmde "Nomi" karakterini canlandıracak olan Lashana Lynch serinin yeni 007'si olacak. Gelen iddialara göre James Bond karakteri değil, kod adı olan 00..

  Etiketler :
 • ,
HABERİN DEVAMI
Scarlett Johansson Rol Eleştirilerine Sert Yanıt Verdi!

Scarlett Johansson Rol Eleştirilerine Sert Yanıt Verdi! Scarlett Johansson Hollywood'un etnik rolleri yok sayması tepkilerine sert cevap verdi. Marvel Sinematik Evreni'nin Kara Dul'u olarak akıllara kazınan güzel oyuncu, geçtiğimiz günlerde As If magazine'e konuya diar bir röportaj verdi. Röportajdan önce..

  Etiketler :
 • ,
HABERİN DEVAMI
Keanu Reeves Evlenip Aile Kurmak İstiyor!

Keanu Reeves Evlenip Aile Kurmak İstiyor! İnternetin yeni sevgilisi Keanu Reeves evlenip aile kurmak istediğini açıkladı. Matrix serisi ile ünlenmesinin ardından sık sık adından söz ettiren, aksiyon serisi John Wick ile de yeniden tüm dünyanın favori oyuncusuna dönüşen Keanu Reeves, Britain'..

  Etiketler :
 • ,
HABERİN DEVAMI
"West Side Story"nin Anita'sından İlk Görsel!

"West Side Story"nin Anita'sından İlk Görsel! Merakla beklenen West Side Story'den ilk Anita karesi geldi. Usta yönetmen Steven Spielberg'in imzasıyla hayata geçirilecek olan yeni "West Side Story" uyarlamasında karaktere, 28 yaşında Tony ödülü adaylığı sahibi, müzikal tiyatro oyuncusu ve dansçı..

  Etiketler :
 • ,
HABERİN DEVAMI
Yeni Nesil "Ghostbusters"ın Set Karesinde Aile Bir Arada!

Yeni Nesil "Ghostbusters"ın Set Karesinde Aile Bir Arada! Yeni nesil Ghostbusters'ın setinden ilk kare yayınlandı. Gelen karede filmin ailesini bir arada görüyoruz. Filmin başrollerini Captain Marvel'da genç Carol Danver'a hayat veren, The Haunting of Hill House, Gifted, Fuller House gibi yapımların minik y..

  Etiketler :
 • ,
HABERİN DEVAMI