SİNEMA HABERLERİ

Saoirse Ronan’lı “The Seagull”dan Yeni Poster Geldi!

Saoirse Ronan’lı “The Seagull”dan Yeni Poster Geldi! 3 Oscar adaylığı bulunan genç yıldız Saoirse Ronan’ın başrolünü üstlendiği drama filmi “The Seagull”dan yepyeni bir poster yayınlandı. Yeni posterin de gözler önüne serdiği üzere filmin yıldızlarla dolu oyuncu kadrosunda 4 Oscar adayı usta aktris An..

  Etiketler :
 • ,
HABERİN DEVAMI
O'Shea Jackson Jr. “Just Mercy” Kadrosunda!

O'Shea Jackson Jr. “Just Mercy” Kadrosunda! İlgi çekici gerçek bir hikayeyi konu alan mahkeme draması “Just Mercy” oyuncu kadrosunu genişletmeye devam ediyor. “Straight Outta Compton” ve “Suç Takımı” filmleriyle tanınan Amerikalı aktör O'Shea Jackson Jr. filmin kadrosuna dahil oldu. Merakla b..

  Etiketler :
 • ,
HABERİN DEVAMI
2019 En İyi Film Oscar'ı İçin Erken Tahminler!

2019 En İyi Film Oscar'ı İçin Erken Tahminler! Yavaş yavaş yıl sonuna dolayısıyla da Hollywood'un ödül sezonuna doğru yaklaşıyoruz. Birbirinden başarılı yönetmenler heyecan verici filmlerini tüm dünya ile buluşturmak için gün sayıyor. Belli mi olur, belki de bu yolun sonu onlar için Oscarlar'a ka..

  Etiketler :
 • ,
HABERİN DEVAMI
Jeffrey Wright’lı Gerilim “Hold the Dark”tan İlk Poster!

Jeffrey Wright’lı Gerilim “Hold the Dark”tan İlk Poster! “Westworld” ile yıldızı parlayan Altın Küre ve Emmy ödüllü aktör Jeffrey Wright’ı başrolüne yerleştiren gerilim filmi “Hold the Dark”ın ilk posteri görücüye çıktı. Altın Küre ödüllü İsveçli oyuncu Alexander Skarsgård, Altın Küre adaylığı bulunan Ril..

  Etiketler :
 • ,
HABERİN DEVAMI