COVID-19 tedbirleri kapsamında, yetkili makamlar tarafından sinema salonlarının 1 Haziran 2021 tarihine kadar kapalı kalması kararlaştırılmıştır.

Anthony Mackie The Ogun İçin Çalışmalara Başladı

Anthony Mackie The Ogun İçin Çalışmalara Başladı

Neflix’in yeni yapımı olacak ve Anthony Mackie’nin başrolünü aynı zamanda yapımcılığını üstlendiği “The Ogun” filmi için hazırlıklar başladı.

Önümüzdeki sene Disney+’ın dağıtımında olan “The Falcon And The Winter Soldier” filmi için ekranlara dönecek Anthony Mackie, çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Kendini tek bir dijital platformla sınırlamayan ve Netflix yapımı “Altered Carbon” dizisinde seyirci ile buluşan Mackie, yeni projesi “The Ogun” için yine Netflix ile anlaştı.

Xavier Rhodes (Anthony Mackie) ondan genç kızına geçen nadir görülen genetik bir hastalığın tedavisini bulmak için Nijerya’ya doğru kızıyla birlikte yola çıkar. Fakat burada kızı kaçırılır ve Rhodes’un gözü kararır. Kızına ulaşmak için her şeyi göze alan Rhodes yeraltı suç dünyasına girer ve çok geç olmadan kızını bulmaya çalışır.

Film için yönetmen arayışı halen devam etse de en azından senaryo hazır diyebiliriz. Eski bir dublör olan Madison Turner’ın yazdığı senaryo birçok aksiyon sahnesi barındırıyor.

    Facebookta Paylaş

YORUMLAR

Yorum yapmanız için üye olmanız gerekmektedir.
Henüz hiç yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yap..