COVID-19 tedbirleri kapsamında, yetkili makamlar tarafından sinema salonlarının 1 Haziran 2021 tarihine kadar kapalı kalması kararlaştırılmıştır.

Loki Fragmanı Yayınlandı

Loki Fragmanı Yayınlandı

Tom Hiddleston’un başrolde olduğu “Loki” fragmanı yayınlandı.

Disney geçtiğimiz günlerde gelecek yıl dijital yayın platformu olan Disney+’ta yer alacak dizilerini tanıttı. Bu diziler arasında uzun zamandır beklenen “Loki” dizisi de yer alıyor. Tom Hiddleston’un Loki karakterine hayat verdiği dizinin fragmanı Marvel Sinematik Evreni takipçileri arasında büyük bir heyecan yarattı.

Loki, “Avengers: Endgame” filminde büyük bir güce sahip Tesseract ile ortadan kaybolmuştu. Loki, kaçışının anahtarı olan Tesseract’ı kullanarak uzay ve zaman arası bir yolculuğa çıkar. Kendini çeşitli tehlikelerin ortasında bulan Loki TVA (Time Variance Authority) tarafından yakalanır. TVA Loki hakkında oldukça bilgilidir ve onunla bir şekilde anlaşmaya çalışır. Ancak Loki’nin aklında her zaman olduğu gibi çeşitli numaralar ve fikirler vardır.

“Loki” dizisinin kadrosunda Sophia Di Martino, Owen Wilson ve Gugu Mbatha-Raw gibi ünlü isimler de yer alıyor. Dizinin Mayıs 2021 tarihinde Disney+ üzerinden yayınlanması planlanıyor.

    Facebookta Paylaş

YORUMLAR

Yorum yapmanız için üye olmanız gerekmektedir.
Henüz hiç yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yap..