COVID-19 tedbirleri kapsamında, yetkili makamlar tarafından sinema salonlarının 1 Haziran 2021 tarihine kadar kapalı kalması kararlaştırılmıştır.

The Book Of Boba Fett Dizisi İçin Hazırlıklar Başladı

The Book Of Boba Fett Dizisi İçin Hazırlıklar Başladı

“Star Wars” evreninde yer alan efsanevi kelle avcısı Boba Fett’i odağına alacak “The Book of Boba Fett” dizisi için çalışmalar başladı.

Geçtiğimiz hafta sezon finali yayınlanan “The Mandalorian” dizisinin sonunda “The Book of Boba Fett”in duyurusu yapıldı. Disney+’ın sevilen dizisi “The Mandalorian”ın ikinci sezonunda ekranlara geri dönen Boba Fett karakterini odağına alacak “The Book of Boba Fett” serisinin duyurusu, Star Wars evreni hayranları arasında büyük bir heyecan yarattı.

“The Mandalorian”ın resmi Twitter hesabından duyurduğu bu haber hakkında konuşan dizinin yaratıcısı Jon Favreu, “The Book of Boba Fett dizisini, Disney’in yaptığı büyük duyurular arasına almadık çünkü herkese büyük bir sürpriz yapmak istedik. The Mandalorian’ın üçüncü sezonundan önce yayınlamayı planladığımız, yeni seride Boba Fett’in hikâyesini odağa alacağız ve bundan sonra Mandalorian’ın üçüncü sezonunu yayınlayacağız.” şeklinde konuştu.

Bu açıklama ile “The Mandalorian”ın üçüncü sezonunun geleceğini de onaylayan Jon Favreu, “The Book of Boba Fett”in yayınlanma tarihini Aralık 2021 olarak planladıklarını söyledi. Dizinin kadrosunda Temuera Morrison, Ming-Na Wen, Dave Filoni ve Robert Rodriguez gibi tanınmış isimler de yer alıyor.

“The Mandalorian”ın Twitter gönderisine buradan ulaşabilirsiniz.

 

    Facebookta Paylaş

YORUMLAR

Yorum yapmanız için üye olmanız gerekmektedir.
Henüz hiç yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yap..