Sevimli Ejderha: Kokonat Uçuşa Hazırlanıyor!

Sevimli Ejderha: Kokonat Uçuşa Hazırlanıyor! Sevimli Ejderha: Kokonat'ın Türkçe dublajlı fragmanı sizleri bekliyor. Seslendirme kadrosunun sürprizi ise Oya Küçümen oluyor.
Hubert Weiland ve Nina Wels tarafından yönetilen dikkat çekici çizgi film Sevimli Ejderha: Kokonat için ger..

Paul Walker Yeniden Doğdu!

Paul Walker Yeniden Doğdu! Mendillerinizi hazırlayın! Vin Diesel yeni doğan kızına en yakın arkadaşım dediği ve 2013 yılında hayatını kaybeden ünlü oyuncu Paul Walker'ın ismini verdi. Hızlı ve Öfkeli 7 film çekimleri devam ederken trafik kazasında hayatını kaybeden Walker, si..

Clint Eastwood'un "15:17 Paris Treni"nden Poster!

Clint Eastwood'un "15:17 Paris Treni"nden Poster! Clint Eastwood imzalı biyografik dram 15:17 Paris Treni'nden yeni poster var! Spencer Stone, Anthony Sadler ve Alek Skarlatos ve Jeffrey E. Stern imzalı "15:17 to Paris: The True Story of a Terrorist, a Train, and Three American Heroes" biyografik es..

"Pasifik Savaşı: İsyan" Oyuncuları Filmi Anlatıyor!

"Pasifik Savaşı: İsyan" Oyuncuları Filmi Anlatıyor! 2013 yapımı Pasifik Savaşı'nın devam halkasından yeni video var! Yönetmenliğini Guillermo del Toro'nun üstlendiği "Pasifik Savaşı"nın devam halkası Pasifik Savaşı: İsyan filminin oyuncuları, filmin kamera arkasından görüntüler eşliğinde filme dair ko..

2017'de En Çok Gişe Yapan 10 Yerli Komedi!

2017'de En Çok Gişe Yapan 10 Yerli Komedi! Bu yıl da yerli komediler yerli seyircinin tercih sıralamasında üstlerdeydi. Kahkaha dozajı yüksek komedi filmlerimiz bu da seyircilerle buluştu ve salonlarımızı doldurdu. Siz komedi sever seyircilerimiz için bu yıl hangi yerli filmlere ağırlık vermi..

Ayşe Selen Hayatını Kaybetti!

Ayşe Selen Hayatını Kaybetti! Ayşe Selen, 1 Ocak 1955 tarihinde dünyaya geldi. Önce İstanbul Avusturya Kız Lisesi’ni bitirdi, daha sonra Ankara Üniversitesi Tiyatro Bölümü'nden mezun oldu. Yüksek lisans ve doktorasını tamamladıktan sonra Ankara Üniversitesi, Anadolu Üniversitesi ..

Turan Özdemir Hayatını Kaybetti!

Turan Özdemir Hayatını Kaybetti! Turan Özdemir, 10 Kasım 1952’de Muğla’da dünyaya geldi. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olduktan sonra İzmir Devlet Tiyatro’sunda çalıştı. İlk olarak 2001 yılında kamera karşısına geçen ödüllü oyuncu birçok film ..

Box Office: "Arif v 216" Zirveyi Bırakmıyor!

Box Office: "Arif v 216" Zirveyi Bırakmıyor! Türkiye gişe verilerine göre 12-14 Ocak haftasonunda box office listesinde zirve değişikliği yok. Vizyona girişiyle birlikte zirveyi kapan "Arif v 216", bu hafta itibariyle de galibiyetini sürdürüyor. Hafta sonunda listede 3 yeni film kendine yer bul..

"Sessiz Bir Yer"de Ses Çıkarırsan Ölürsün!

"Sessiz Bir Yer"de Ses Çıkarırsan Ölürsün! John Krasinski ve Emily Blunt başrollü Sessiz Bir Yer'den video var. Krasinski'nin başrolü üstlenmenin yanı sıra yönetmen koltuğuna da oturduğu yeni korku filmi "Sessiz Bir Yer"de, güvenlikleri için seslerinden vazgeçen bir aile, kaçtıkları şeye yaka..

Box Office: Şahan Gökbakar Yine Zirvede!

Box Office: Şahan Gökbakar Yine Zirvede! Türkiye gişe verilerine göre 9-11 Şubat haftasonunda box office listesinde zirve değişikliği mevcut. Vizyona girişiyle birlikte zirveyi kapan "Cebimdeki Yabancı", bu hafta itibariyle zirveyi kaybetti. Geçtiğimiz hafta sonunda listede 2 yeni film kend..

Yeni Savaşçı Jaeger "Gipsy Avenger" ile Tanışın!

Yeni Savaşçı Jaeger "Gipsy Avenger" ile Tanışın! Pasifik Savaşı: İsyan'ın kaiju avcısı Jeager'ı Gipsy Avenger ile tanışın! Yönetmenliğini Guillermo del Toro'nun üstlendiği 2013 yapımı "Pasifik Savaşı"nın kahraman Jaeger'ı Gipsy Danger'ın modifiye edilerek daha da görkemli hale getirilen Jaeger'ı, d..

"4N1K"nın Devam Halkası Geliyor!

"4N1K"nın Devam Halkası Geliyor! Geçtiğimiz yıl gişede fırtına estiren 4N1K'dan devam filmi geliyor. Genç yazar Büşra Yılmaz’ın satış rekorları kıran gençlik kitabı 4N1K, 2017 yılında vizyona girmiş ve vizyonda kaldığı 13 hafta içinde toplam 463.196 seyirci tarafından izlenmişti. Vi..

"Pasifik Savaşı: İsyan"dan Nefes Kesici Fragman!

"Pasifik Savaşı: İsyan"dan Nefes Kesici Fragman! Kaijulara karşı verilen mücadele Pasifik Savaşı: İsyan ile devam ediyor. Yönetmenliğini Guillermo del Toro'nun üstlendiği 2013 yapımı "Pasifik Savaşı"nın devam halkası olan filmden IMAX fragman geldi. Gelen fragman, maceranın aksiyon dozunun yükseldi..

!f İstanbul 2018'de 17 Şubat Programı!

!f İstanbul 2018'de 17 Şubat Programı! Yılın heyecanla beklenen bağımsız filmleri !f İstanbul'da! Sabırsızlıkla beklenen yapımlardan kültlere, gelecek vadeden yönetmenlerin ilk sanat mahsüllerinden gizli kalmış cevherlere pek çok filmin seyircilerini beklediği 17. !f İstanbul Bağımsız Fil..

!f İstanbul 2018'de 18 Şubat Programı!

!f İstanbul 2018'de 18 Şubat Programı! Yılın heyecanla beklenen bağımsız filmleri !f İstanbul'da! Sabırsızlıkla beklenen yapımlardan kültlere, gelecek vadeden yönetmenlerin ilk sanat mahsüllerinden gizli kalmış cevherlere pek çok filmin seyircilerini beklediği 17. !f İstanbul Bağımsız Fil..

!f İstanbul 2018'de 25 Şubat Programı!

!f İstanbul 2018'de 25 Şubat Programı! Yılın heyecanla beklenen bağımsız filmleri !f İstanbul'da! Sabırsızlıkla beklenen yapımlardan kültlere, gelecek vadeden yönetmenlerin ilk sanat mahsüllerinden gizli kalmış cevherlere pek çok filmin seyircilerini beklediği 17. !f İstanbul Bağımsız Fil..

6 X-Men Filmi Daha Geliyor!

6 X-Men Filmi Daha Geliyor! Disney ve Fox anlaşmasının şartları henüz belli olmasa da, bunun X-Men serisini yavaşlatmayacağı belli oldu. The Hollywood Reporter'da yer alan habere göre, 6 X-Men filminin tarihleri belirlendi bile! Gelen habere göre Fox, Disney ile anlaşması nası..

!f Ankara ve !f İzmir'in 3. Gününde Neler Var?

!f Ankara ve !f İzmir'in 3. Gününde Neler Var? 17. !f İstanbul'un yolculuğu Ankara ve İzmir’de devam ediyor! !f İstanbul’un Ankara ve İzmirlilere sürprizi, festival kapsamında ücretsiz izlenebilecek “David Bowie: The Last Five Years / David Bowie: Son Beş Yıl” belgeseli oluyor. Ankara ayağında a..

!f Ankara ve !f İzmir'in Son Gününde Neler Var?

!f Ankara ve !f İzmir'in Son Gününde Neler Var? 17. !f İstanbul'un yolculuğu Ankara ve İzmir’de sona ediyor! !f İstanbul’un Ankara ve İzmirlilere sürprizi, festival kapsamında ücretsiz izlenebilecek “David Bowie: The Last Five Years / David Bowie: Son Beş Yıl” belgeseli oluyor. Ankara ayağında ay..

ABD Box Office: Black Panther Yine Zirvede!

ABD Box Office: Black Panther Yine Zirvede! Geçtiğimiz hafta sonu için ABD box office verileri belli oldu. ABD'de hafta sonu seyirci rakamlarına göre derlenen box office listesinin zirvesi bu hafta el değiştirmedi. Geçtiğimiz hafta itibariyle zirveyi geri kazanmış olan "Black Panther" bu hafta..

"Robopocalypse"in Yönetmeni Bulundu!

"Robopocalypse"in Yönetmeni Bulundu! Robopocalypse'in beyaz perde uyarlaması için yönetmen bulundu. Uzun zamandır proje aşamasında kalan uyarlamanın yönetmen koltuğuna Transformers serisinin yönetmeni Michael Bay oturacak. Bilim kurgu aksiyonu olarak seyircilerle buluşacak olan film, D..

"Zamanın Sınırında" Filminden Altyazılı Fragman!

"Zamanın Sınırında" Filminden Altyazılı Fragman! Yeni bilim kurgu macerası Zamanın Sınırında'nın altyazılı fragmanı geldi. Günümüz ile tarihin tozlu sayfalarına karışan bir mücadeleyi harmanlayan film, zamanda yolculuklarla seyircilerini yakalamayı başarıyor. Taş-maden işletmesinin sahibi Mikhail ..

Filmlerde Atılan Gerçek Yumruklar!

Filmlerde Atılan Gerçek Yumruklar! Bir filmde oyuncuların gerçekten bir yumruk yemesi pek olası değildir. Yumruğu onların yerine dublörleri yer veya görsel efekt hileleriyle yumruk yemiş gibi görünürler. Fakat bazı anlar geliyor ki o Oscar’lı oyuncular, büyük film yıldızları rol arkad..

Gençlik Filmi "4N1K 2"den Poster Geldi!

Gençlik Filmi "4N1K 2"den Poster Geldi! 4N1K 2 ile sevdiğimiz arkadaş grubu beyaz perdeye geri dönüyor. Geçtiğimiz yıl gişede fırtına estiren "4N1K"nın devam halkasından poster yayınlandı. Gelen poster de filmin karakterleri gibi rengarenk! Genç yazar Büşra Yılmaz’ın satış rekorları kıran ..

ROFİFE Rotary Kısa Film Festivali Başladı

ROFİFE Rotary Kısa Film Festivali Başladı Gençleri çağdaş sinemaya yönlendirmek, teşvik etmek amacıyla 10 yıldır Türkiye'nin farklı şehirlerinde düzenlenen Rotary Uluslararası Kısa Film Festivali, 10. yılında Ankara'da. Bu yıl Ankara’lı sinemaseverlerle Başkent Üniversitesi’nde düzenlenen fe..

ABD Box Office: Zirvenin Yeni Bir Sahibi Var!

ABD Box Office: Zirvenin Yeni Bir Sahibi Var! Geçtiğimiz hafta sonu için ABD box office verileri belli oldu. ABD'de hafta sonu seyirci rakamlarına göre derlenen box office listesinin zirvesi bu hafta el değiştirdi. Vizyona girişinden beri rekor üstüne rekor kıran "Black Panther" bu hafta itibari..

Ödüllü Filmler Ankara Film Festivali'nde

Ödüllü Filmler Ankara Film Festivali'nde Bu yıl 29.kez, 19-29 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek olan Ankara Uluslararası Film Festivali, usta yönetmenlerin yeni filmlerinden, genç yönetmenlerin yenilikçi filmlerine, sinemanın kült eserlerinden, uluslararası festivallerde dikkatleri çek..

Beyazperde'den Yeni Ön Gösterim: "Sessiz Bir Yer"

Beyazperde'den Yeni Ön Gösterim: "Sessiz Bir Yer" Merakla beklenen gizemli korku filmi "Sessiz Bir Yer"i herkesten önce izlemek ister misin? O zaman yarışmamıza katıl ve davetiye kazanma şansı yakala! John Krasinski'nin ilk korku filmi yönetmenlik denemesi olup güzel oyuncu Emily Blunt ile birlikte ..

37. İstanbul Film Festivali 7 Nisan Programı!

37. İstanbul Film Festivali 7 Nisan Programı! 18 bölümde 200’e yakın filmin gösterimlerinin yanı sıra usta sinemacıların katılacağı, usta sinemacılarla ücretsiz olarak gerçekleştirilecek söyleşiler, festival sohbetleri ve özel etkinlikleriyle seyircilerine zengin bir program sunan 37. İstanbul F..

37. İstanbul Film Festivali 8 Nisan Programı!

37. İstanbul Film Festivali 8 Nisan Programı! 18 bölümde 200’e yakın filmin gösterimlerinin yanı sıra usta sinemacıların katılacağı, usta sinemacılarla ücretsiz olarak gerçekleştirilecek söyleşiler, festival sohbetleri ve özel etkinlikleriyle seyircilerine zengin bir program sunan 37. İstanbul F..

37. İstanbul Film Festivali 12 Nisan Programı!

37. İstanbul Film Festivali 12 Nisan Programı! 18 bölümde 200’e yakın filmin gösterimlerinin yanı sıra usta sinemacıların katılacağı, usta sinemacılarla ücretsiz olarak gerçekleştirilecek söyleşiler, festival sohbetleri ve özel etkinlikleriyle seyircilerine zengin bir program sunan 37. İstanbul F..

Yerli Dramatik Komedi "Kiraz Mevsimi"den İlk Fragman!

Yerli Dramatik Komedi "Kiraz Mevsimi"den İlk Fragman! Bir Anadolu kasabasında kendi işini kurmanın hayaliyle yaşayan Yılmaz'ın, babası ve yaşadığı coğrafya ile hayalleri arasında sıkışıp kalma hikayesini anlatan Kiraz Mevsimi'den ilk fragman geldi. Yönetmenliğini Durmuş Akbulut’un üstlendiği filmin çeki..

37. İstanbul Film Festivali 14 Nisan Programı!

37. İstanbul Film Festivali 14 Nisan Programı! 18 bölümde 200’e yakın filmin gösterimlerinin yanı sıra usta sinemacıların katılacağı, usta sinemacılarla ücretsiz olarak gerçekleştirilecek söyleşiler, festival sohbetleri ve özel etkinlikleriyle seyircilerine zengin bir program sunan 37. İstanbul F..

37. İstanbul Film Festivali 15 Nisan Programı!

37. İstanbul Film Festivali 15 Nisan Programı! 18 bölümde 200’e yakın filmin gösterimlerinin yanı sıra usta sinemacıların katılacağı, usta sinemacılarla ücretsiz olarak gerçekleştirilecek söyleşiler, festival sohbetleri ve özel etkinlikleriyle seyircilerine zengin bir program sunan 37. İstanbul F..

Yerli Komedi "Cici Babam"dan Teaser Var!

Yerli Komedi "Cici Babam"dan Teaser Var! Bol yıldızlı komedi Cici Babam'dan teaser videosu geldi. "Cici Babam" Şanlıurfa kökenli, İstanbul’da yaşayan, Muğla’da yetişmiş, İsveçli bir gurbetçi geline sahip ilginç bir ailenin kahkaha dolu hikayesini anlatıyor. Üç yetişkin kardeş babalarının ö..

"Cici Babam"da Aşk Rüzgarları!

"Cici Babam"da Aşk Rüzgarları! Bol yıldızlı komedi Cici Babam'dan tatlı bir klip yayınlandı. Genç nişanlı çiftin eğlenceli aşkı seyircileri bir hayli güldürecek gibi. Bir yandan cici babaya karşı mücadele verilirken bir yandan da evde aşk rüzgarları esiyor. 2013'te başlayan ve 4 ..

Kahkaha Tufanı "Cici Babam" Sinemalarda!

Kahkaha Tufanı "Cici Babam" Sinemalarda! Bol yıldızlı yerli komedi Cici Babam seyircileriyle buluşmaya hazır! 2013'te başlayan ve 4 yıldır hala devam eden "Güldür Güldür" ekibinin sevilen yüzlerini kadrosunda toplayan yerli komedi filmine biletlerinizi hemen alın! Mahir İpek, Derya Alabora..

Laura Dern'lü Dram "The Tale"den Fragman Var!

Laura Dern'lü Dram "The Tale"den Fragman Var! İki Oscar adaylığı bulunan Laura Dern, The Tale'de kendini sorguluyor. Jennifer Fox’un yönetmen koltuğunda oturduğu film, yönetmenin başından geçen gerçek bir hikayeden beyaz perdeye uyarlanıyor. "The Tale"de bir kadının geçmişine yaptığı yolculuk a..

Yerli Dramatik Komedi "Kiraz Mevsimi" Geliyor!

Yerli Dramatik Komedi "Kiraz Mevsimi" Geliyor! Yerli dramatik komedi filmi Kiraz Mevsimi için geri sayım başladı. Yönetmenliğini Durmuş Akbulut’un üstlendiği film, yapımcısı ve senaristi Ramis Tanacı’nın çocukluğundan izler barındırıyor. Bir Anadolu kasabasında kendi işini kurmanın hayaliyle yaş..

Pera Film'den Yaza Özel Bir Program: "Kumsalda"

Pera Film'den Yaza Özel Bir Program: "Kumsalda" Pera Müzesi ve İstanbul Araştırmaları Enstitüsü’nde devam eden ve 1870’lerden 20. yüzyıla, deniz hamamından plaja geçişin hikâyesine odaklanan “İstanbul’da Deniz Sefası: Deniz Hamamından Plaja Nostalji” sergisine paralel olarak yaz temalı bir film se..

Akbank Sanat'ta Nordik Film Günleri!

Akbank Sanat'ta Nordik Film Günleri! Akbank Sanat bu kez de Kuzey Arupa havasını getiriyor. Seyircilerine Kuzey Avrupa kütürünü özümseyen filmleri sunacak olan "Nordik Film Günleri" programı başlıyor. 7-29 Haziran tarihleri arasında seyircileriyle buluşacak olan programda kuzey kültürü..

Elle Fanning'li "Mary Shelley"ye Yeni Bakış!

Elle Fanning'li "Mary Shelley"ye Yeni Bakış! Elle Fanning başrollü biyografi Mary Shelley'den poster var. "Mary Shelley", kendi içsel şeytanlarını çağları etkileyecek bir romana kanalize eden, çığır açıcı bir kadının öyküsünü anlatıyor. Dünyaya kült roman Frankenstein'ı armağan eden yazar olar..

Filmlerdeki En Rahatsız Edici Yaş Farkları!

Filmlerdeki En Rahatsız Edici Yaş Farkları! Hollywood onlarca yıldır aralarında yaş farkı olan çiftlere yer veriyor. Çoğu zaman erkekler kadınlardan, bazen ise kadınlar erkeklerden daha büyük oluyor. Elbette bu konuda bir yere kadar bir sorun yok ancak iş, yaş farkı 10, 15 veya 20'lere ulaştığ..

"Kapalak Kızı" Fragmanı ile Dehşete Ortak Olun!

"Kapalak Kızı" Fragmanı ile Dehşete Ortak Olun! Kapalak Kızı'ndan gelen fragman ile bir mitin doğruluğuna tanıklık edin. "Kapalak Kızı"ndan gelen ilk fragman, filmin cesur kahramanlarını karanlık bir efsanenin peşinde korkunç bir yolculuğa çıkarıyor. Yönetmen koltuğunu Ramazan Özer ve Fatih Gürle..

Elle Fanning'li "Mary Shelley"den Yeni Poster!

Elle Fanning'li "Mary Shelley"den Yeni Poster! Elle Fanning başrollü Mary Shelley'den uluslararası poster var. Dünyaya kült roman Frankenstein'ı armağan eden yazar olarak edebiyat tarihine kazınan Mary Shelley'nin hayat hikayesine ve çağlar boyunca değeri azalmayan, kült kabul edilen bu korku rom..

"Keşke 5 Dakika Önce Bitseydi" Dedirten Filmler!

"Keşke 5 Dakika Önce Bitseydi" Dedirten Filmler! Bir filmin sonu, filmin kırılma anıdır. İyi bir son seyircileri coşturup akıllarına kazınırken kötü bir son ise başarılı bir filmi dibe çekebilir.  Ya hayranları rahatlatmak için ya da sıradan seyirciler daha belirsiz sonlar istemedikleri için, bu 1..

Editörün Seçimi 13 Temmuz

Editörün Seçimi 13 Temmuz Herkese merhaba; Bu hafta da, her hafta olduğu gibi sinema ve televizyon dünyasının önemli gelişmelerine şöyle bir göz atacağız. Temmuz ayını neredeyse yarıladığımız bu hafta sonunu film ve dizilerle geçirmek isteyenler için de bazı tavsiyelerim ola..

Korku Filmi "The Curse of La Llorona" Geliyor!

Korku Filmi "The Curse of La Llorona" Geliyor! Korku filmi The Curse of Llorona'dan ilk tanıtım videosu yayınlandı. Prodüksiyon aşamasında ismi "The Children" olarak açıklanan korku filmi, geçtiğimiz Ekim ayında duyurulmuştu. Çekimlerini Kasım ayında tamamlayan film, o zamandan beri kurgu aşaması..

Venedik Film Festivali 2018 Programı Açıklandı!

Venedik Film Festivali 2018 Programı Açıklandı! 75. Venedik Uluslararası Film Festivali'nin programı belli oldu. 2 Oscar adaylığı bulunan yakışıklı oyuncu Ryan Gosling'in Ay'a ilk ayak basan astronot Neil Armstrong'a hayat verdiği biyografik film Ay'da İlk İnsan ile açılacak olan festival, önde ge..

"Madame" Sinemalarda Dönmeye Başladı!

"Madame" Sinemalarda Dönmeye Başladı! "Madame" ile alışılagelmiş Fransız romantik komedilerinin tadı sinemalara geri döndü. Yönetmenliğini Amanda Sthers'ın üstlendiği "Madame", hizmetçi olarak çalıştığı malikanedeki davete katılmak zorunda kalan Maria’nın davet sonrasında değişen yaşamın..

"Müslüm"den Yeni Teaser Yayınlandı!

"Müslüm"den Yeni Teaser Yayınlandı! Müslüm Gürses'in hayatına ışık tutacak Müslüm'den yeni görüntüler var. Yönetmenliğini, Türkiye'nin geçen yılki Oscar yarışı için aday adayı olarak gönderdiği Ayla'nın yönetmeni Can Ulkay ve  "Romantik Komedi" filminden 8 yıl sonra tekrar yönetmen kol..

"The Man Who Killed Don Quixote"un Posterini Siz Seçin!

"The Man Who Killed Don Quixote"un Posterini Siz Seçin! The Man Who Killed Don Quixote'un posterini siz seçebilirsiniz. Prömiyerini 71. Cannes Film Festivali'nde gerçekleştiren ve bilim kurgunun kült filmlerinden olan Brazil başta olmak üzere, "Balıkçı Kral", "12 Maymun", "Dr. Parnassus" ve "Sıfır Teorisi..

"Anons" Dünya Prömiyerini Venedik'te Yapıyor!

"Anons" Dünya Prömiyerini Venedik'te Yapıyor! Anons'un dünya prömiyeri Venedik Film Festivali'nde yapılıyor. Uzak İhtimal ve Yozgat Blues filmlerinin ödüllü yönetmeni Mahmut Fazıl Coşkun'un yönetmen koltuğuna oturduğu dram filmi "Anons" 1 Eylül Cumartesi günü uluslararası seyircilerin karşısına ..

Chris Pine'lı "Outlaw King"ten Yeni Kare Geldi!

Chris Pine'lı "Outlaw King"ten Yeni Kare Geldi! Outlaw King'ten yeni bir I. Robert karesi geldi. “Star Trek” serisinin Kaptan Kirk’ü ve “Wonder Woman”ın Steve Trevor’ı olarak tanıdığımız Emmy adayı aktör Chris Pine’ın başrolünü üstlendiği biyografik savaş filminde, I. Robert'ın mağlup bir soyludan..

Yeni Danny Boyle Filminin Vizyon Tarihi Öne Çekildi!

Yeni Danny Boyle Filminin Vizyon Tarihi Öne Çekildi! “Trainspotting”, “Milyoner” ve “127 Saat” gibi filmlerle tanınan Oscar ödüllü yönetmen Danny Boyle’un yeni filminin vizyon tarihi daha erken bir tarihe çekildi. Filmden gelen ilk görüntülerden fazlasıyla memnun olan Universal filmin vizyon tarihini 1..

"Gambit" Romantik ya da Erotik Komedi Olabilir!

"Gambit" Romantik ya da Erotik Komedi Olabilir! 2014 yılında beyaz perdeye yeniden uyarlanacağı haberi verilen, ama hala tamamlanamayan Gambit filmine dair yeni detaylar geldi. Başrolünde Channing Tatum ve Lizzy Kaplan'ın yer alacağı film hakkında, filmin yapımcılarından Simon Kinberg konuştu. 20..

Chris Pine’lı “Outlaw King”ten Yeni Poster Var!

Chris Pine’lı “Outlaw King”ten Yeni Poster Var! “Star Trek” serisinin Kaptan Kirk’ü ve “Wonder Woman”ın Steve Trevor’ı olarak tanıdığımız Emmy adayı aktör Chris Pine’ın başrolünü üstlendiği biyografik savaş filmi “Outlaw King”in yeni posteri görücüye çıktı. Prömiyerini geçtiğimiz ay Toronto Ulusl..

Sıradaki "Arınma Gecesi" Filmi Serinin Sonu Olacak!

Sıradaki "Arınma Gecesi" Filmi Serinin Sonu Olacak! Gişenin başarılı serilerinden Arınma Gecesi sona eriyor. 2013 yılında başlayan ve Arınma Gecesi Anarşi, Arınma Gecesi: Seçim Yılı ve İlk Arınma Gecesi devam halkaları ile dünya çapında toplam 456,1 milyon dolar kazanan seri, gelecek olan 6. devam hal..

Chris Pine'lı Tarih Filmi "Outlaw King"ten Fragman Geldi!

Chris Pine'lı Tarih Filmi "Outlaw King"ten Fragman Geldi! Chris Pine başrollü tarih filmi Outlaw King'ten fragman geldi. “Star Trek” serisinin Kaptan Kirk’ü ve “Wonder Woman”ın Steve Trevor’ı olarak tanıdığımız Emmy adayı aktör Chris Pine’ın, İskoçya kahramanı Robert the Bruce’a hayat verdiği film, prömiyer..

Romantik Komedi "Aşk Bu Mu?" Filminin Afişi Geldi!

Romantik Komedi "Aşk Bu Mu?" Filminin Afişi Geldi! Dram-romantik komedi Aşk Bu Mu? filminden iç ısıtan bir afiş geldi. Geniş Aile, Cesaretin Var mı Aşka? ve Yarım Elma dizilerinin yanı sıra Geniş Aile film serisi, Guruldayan Kalpler ve Eve Dönüş filmlerinin yönetmenliğini üstlenen Ömer Uğur'un imzası..

Idris Elba 2018'in Yaşayan En Seksi Erkeği Seçildi!

Idris Elba 2018'in Yaşayan En Seksi Erkeği Seçildi! Idris Elba 2018'in yaşayan en seksi erkeği seçildi. 21 yıllık kariyeri boyunca 50'den fazla projede boy gösteren, 2010 yapımı suç dizisi Luther ile ünlenen ve o zamandan beri Thor serisi, Pasifik Savaşı, Star Trek Sonsuzluk, Kara Kule ve Mandela: Özg..

Müjde; "Breaking Bad"in Filmi Geliyor!

Müjde; "Breaking Bad"in Filmi Geliyor! Unutulmaz dizi Breaking Bad'in filmi geliyor. Beş sezon boyunca ekranlarda kalan fenomen dizi, bu kez beyaz perdeye uyarlanacak. 2008-2013 yılları arasında ekranlarda seyircilerle buluşan ve kendine geniş bir hayran kitlesi edinen serinin hayranların..

24. Gezici Festival İçin Geri Sayım Başladı

24. Gezici Festival İçin Geri Sayım Başladı nkara Sinema Derneği'nin düzenlediği Gezici Festival, sinemaseverleri yılın en iyi filmleriyle dünya sinemasında bir yolculuğa çıkarmaya hazırlanıyor. Cannes’dan ödüllerle dönen “Şüphe” (Beoning), “Soğuk Savaş” (Zimna Wojna), “Kız” (Girl) ve “Donbass..

Once Upon A Deadpool'dan Poster Yayınlandı!

Once Upon A Deadpool'dan Poster Yayınlandı! Deadpool 2'nun 13 yaş versiyonu, Once Upon A Deadpool vizyona girmek için hazırlanıyor. 12 Aralık'ta Amerika'da vizyona girecek olan filmden poster yayınlandı! Deadpool 2'nun yeni versiyonunda, şiddet sahneleri azaltılıp argo konuşmalar çıkarılarak f..

Marvel Sinematik Evren Zaman Çizelgesi Açıklandı!

Marvel Sinematik Evren Zaman Çizelgesi Açıklandı! 10. yılını kutlayan Marvel Sinematik Evreni'nin zaman çizelgesi açıklandı. Screen Rant'ta yer alana göre, 10 yıla gişeleri sallayan 20 film sığdırarak rekorlara koşan Marvel, 10. yılına özel olarak hayranların aklını kurcalayan zaman çizelgesini açık..

Ödül Sezonunun Öne Çıkanları 24. Gezici Festival'de!

Ödül Sezonunun Öne Çıkanları 24. Gezici Festival'de! Ödül sezonunun açılmasıyla, dünyanın birçok yerindeki önemli sinema kurumları yılın en iyileri için adaylarını açıklamaya başladı. 24. Gezici Festival programında yer alan filmler; Bağımsız Ruh Ödülleri, Avrupa Film Ödülleri ve Asya Pasifik Film Ödül..

24. Gezici Festival'in Bugünkü Programı Burada!

24. Gezici Festival'in Bugünkü Programı Burada! 24. Gezici Festival bugün sinema yolculuğuna başladı. Festival, ünlü yönetmenlerin ve eleştirmenlerin seçtiği yapımlardan sinema tarihinin değeri sonradan anlaşılan başyapıtlarına, ödüllü kısa filmlerden deneysel belgesellere uzanan seçkisiyle sinema..

Romantik Komedi "Aşk Bu Mu?"dan Fragman Burada!

Romantik Komedi "Aşk Bu Mu?"dan Fragman Burada! Genç yıldızları başrolüne yerleştiren romantik komedi Aşk Bu Mu?'dan ilk fragman yayınlandı. Başrollerini Kötü Çocuk filminin masum Kayla'sı Afra Saraçoğlu ve fenomen hale gelen Çukur dizisinin Celasun'u yakışıklı oyuncu Kubilay Aka'nın üstlendiği ro..

Zengin Kadrolu "Doctor Sleep"in Çekimleri Tamamlandı!

Zengin Kadrolu "Doctor Sleep"in Çekimleri Tamamlandı! Merakla beklenen Doctor Sleep'in çekimleri tamamlandı. “Trainspotting”, “Kırmızı Değirmen” ve “Yeryüzündeki Son Aşk” gibi filmlerle tanınan, “Star Wars” serisinin Obi-Wan Kenobi’si Ewan McGregor’ın yetişkin Danny Torrance'a hayat vereceği film için b..

24. Gezici Festival Kastamonu'da!

24. Gezici Festival Kastamonu'da! 24. Gezici Festival sonunda Kastamonu'na vardı! Ankara Sinema Derneği’nin Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın katkılarıyla düzenlediği Gezici Festival, Ankara’nın ardından Sinop’taki gösterimlerini de tamamladı. Festival son durağı olan Kastamonu'nda 10-1..

29. İstanbul Uluslararası Kısa Film Festivali Başlıyor!

29. İstanbul Uluslararası Kısa Film Festivali Başlıyor! İstanbul Uluslararası Kısa Film Festivali bu yıl 29. yaşını kutluyor. Her yıl başarılı kısa film seçkisini seyircilerle buluşturan festival, bu hafta sonu itibariyle start veriyor. Başlangıcından günümüze, yürütücülüğünü Hilmi Etikan’ın yaptığı festi..

Sopranos Filmi İle İlgili Yeni Detaylar!

Sopranos Filmi İle İlgili Yeni Detaylar! Bir dönemin efsane dizilerinden The Sopranos'un 20. yıl dönümü için özel bir film çekileceği geçtiğimiz aylarda duyurulmuştu. Bu resmi açıklamada filmin adının "The Many Saints of Newark" olacağı belirtilmişti. Şimdi ise dizinin yaratıcısı olan ve fi..

Oscar Töreni'ni Avengers Ekibi Sunabilir!

Oscar Töreni'ni Avengers Ekibi Sunabilir! Bu yıl 91. kez düzenlenecek olan Akademi Ödül Töreni'nin sunucusu, töreni izlememize sayılı bir süre kalmış olmasına rağmen henüz belirlenemedi. Kevin Hart'ın sunucu olarak seçilmesinin ardından yaşanan karmaşa, bugüne kadar Akademi'nin yeni bir sunu..

2019 Movieguide Ödülleri'nde Adaylar Açıklandı!

2019 Movieguide Ödülleri'nde Adaylar Açıklandı! Her sene iyi yapılmış ve moral yükseltici filmleri onurlandıran Movieguide Ödülleri'nin bu seneki adayları açıklandı. Film adayları arasında gişe fatihi "The Grinch" ve Pixar yapımı "Incredibles 2", dizi adayları arasında ise Marvel imzalı "Daredevil..

"Frozen 2"dan Fragman Yayınlandı!

"Frozen 2"dan Fragman Yayınlandı! window.sas = window.sas || {};window.sas.cmd = window.sas.cmd || [];window.sas.cmd.push(function sasPush() { window.sas.setup({ 'domain': '//www3.smartadserver.com', 'async': true, 'renderMode': sas.renderMode.DEFAULT, ..

"Dumbo" ABD Box Office'inin Zirvesinde!

"Dumbo" ABD Box Office'inin Zirvesinde! 29 ve 31 Mart tarihleri arasında ABD sinemalarında gösterilen filmler arasında kimlerin en iyi gişeyi yaptığı belli oldu. ABD Box Office verilerine göre bu haftanın ilk 10'unda üç yeni film yer alıyor. Bu filmler arasında ise Disney uyarlaması olan T..

Asla Ölmeyecek Olan Korku Filmi Serileri!

Asla Ölmeyecek Olan Korku Filmi Serileri! Geçtiğimiz sene Michael Myers'ın beyaz perdeye geri dönüş yılıydı. "Cadılar Bayramı"nın amansız katili hem eleştirmenlerin hem de korkuseverlerin gözünde başarılı bir filmle sinema salonlarına tekrar konuk oldu. Ancak her korku serisi "Cadılar Bayram..

"The Addams Family"den İlk Fragman!

"The Addams Family"den İlk Fragman! window.sas = window.sas || {};window.sas.cmd = window.sas.cmd || [];window.sas.cmd.push(function sasPush() { window.sas.setup({ 'domain': '//www3.smartadserver.com', 'async': true, 'renderMode': sas.renderMode.DEFAULT, ..

2019-2020 Film Ödülleri Takvimi

2019-2020 Film Ödülleri Takvimi Akademinin 2020'deki Oscar Ödül Töreni'nin tarihini, bu yılkinden iki hafta öncesine çekerek, 9 Şubat 2020 olarak açıklamasının ardından kimi ödül töreni ve festival tarihlerinde de değişiklikler oldu. Örneğin Oscar için yarışan isimlerin de dahil ol..

30. Ankara Film Festivali'nin Ardından

30. Ankara Film Festivali'nin Ardından Bu yıl 18 – 28 Nisan tarihleri arasında izleyici ile 30. kez buluşan ve 135 filme ev sahipliği yapan Ankara Film Festivali'nin bir bölümünü, yakından takip etme şansım oldu. Öncelikle yıllardır büyük bir özveri ile festivali ayakta tutan İrfan ve İnc..

Avengers: Endgame ABD Box Office'inde Yine Şampiyon!

Avengers: Endgame ABD Box Office'inde Yine Şampiyon! ABD Box Office'inin zirvesindeki filmler belli oldu. Geçtiğimiz hafta vizyona giren Avengers: Endgame zirvedeki yerinden ayrılmadı. Ayrıca ilk 10'a giren üç yeni film bulunuyor. Bu filmler arasında korku türündeki The Intruder, komedi filmi Long Shot..

"Downton Abbey" Filminden İlk Fragman!

"Downton Abbey" Filminden İlk Fragman! Ekranların en iyi dizilerinden biri olan Downton Abbey dünyası, yolculuğuna beyaz perdede devam ediyor. İzleyicilerini 1925 yılına götürecek olan Downton Abbey filminden ilk fragman paylaşıldı. Film, 2015 yılındaki Noel bölümünün kaldığı yerden devam..

"Downton Abbey" Filminden Ekip Posteri Var!

"Downton Abbey" Filminden Ekip Posteri Var! Heyecanla beklenen Downton Abbey filminden bütün ekibin bir arada olduğu, karakterleri şıklık yarışına sokan bir poster yayınlandı. 2010 yılında başlayan ve altı senelik ekran serüvenini 2015'te sonlandıran, üç Altın Küre ödüllü “Downton Abbey” dizis..

"Gretel And Hansel" Fragmanında Ormanda Kayboluyoruz!

"Gretel And Hansel" Fragmanında Ormanda Kayboluyoruz! Başrolünde Sophia Lillis'in yer aldığı "Gretel and Hansel"den ilk poster ve fragman resmi olarak paylaşıldı. Klasik bir masalı, modern bir korku filmine dönüştüren Gretel and Hansel'in posterinde ve fragmanında ormanın derinliklerinde bulunan korkutu..

Michael B. Jordan'lı "Just Mercy"den İlk Fragman!

Michael B. Jordan'lı "Just Mercy"den İlk Fragman! Michael B. Jordan ve Jamie Foxx'un başrolünü paylaştığı Just Mercy'den bir fragman yayınlandı. "This is all about us" sloganıyla karşımıza çıkan film, hikayesini tüm insanlıkla paylaştığını vurguluyor. Gerçek bir hikayeden uyarlanan filmin yönetmenli..

Michael B. Jordan Oyunculuğu Bırakmak İstiyor!

Michael B. Jordan Oyunculuğu Bırakmak İstiyor! Michael B. Jordanbirnokta da oyunculuğu bırakıp film yönetmenliğine geçiş yapmayı istediğini açıkladı.    32 yaşındaki oyuncu, Friday Night Lights ve Parenthood'u da içeren diğer Amerikan televizyon dizilerinde boy göstermeden önce, 2002 yapımı The ..

!f İstanbul'da Bugün (14 Eylül)

!f İstanbul'da Bugün (14 Eylül) !f İstanbul başladı! 13 Eylül'de başlayan festival, hız kesmeden film seçkisini sinemaseverlerle buluşturmaya devam ediyor. Gösterimlerini Kadıköy Sineması, Beyoğlu Sineması, City's, Kanyon, Akasya ve CKM'de gerçekleştiren !f İstanbul, yeni kategoril..

"Downton Abbey" Klibinde Lady Mary Yardım İstiyor

"Downton Abbey" Klibinde Lady Mary Yardım İstiyor Merakla beklenen Downton Abbey filminden yeni bir klip yayınlandı. İngiltere Kral ve Kraliçesi Downton Abbey'e gelecek ve Lady Mary'nin yardıma ihtiyacı var. Böyle bir krizle başa çıkabilecek tek kişi de emektar kahyaları Charles Carson olabilir! Car..

Yeni "Texas Chainsaw Massacre" İçin Harekete Geçildi!

Yeni "Texas Chainsaw Massacre" İçin Harekete Geçildi! Ülkemizde Texas Katliamı olarak bilinen Texas Chain Saw Massacre'ın hayata geçirilmesi için gerekli çalışmalar hızlandırıldı. Millennium Films bünyesinde geliştirilen Texas Chainsaw'ın yapımcılığını Fede Alvarez'in üstlenmesine karar verildi. İlk ke..

"Karlar Ülkesi 2"den Yeni Fragman!

"Karlar Ülkesi 2"den Yeni Fragman! Kuzey'in büyülü ormanlarında yeni bir maceraya açılacağımız Frozen 2'dan yeni bir fragman yayınlandı. Jennifer Lee ve Chris Buck'ın yönetmenliğini üstlendiği Karlar Ülkesi 2'nin dublajlı olarak yayınlanan fragmanında Elsa, onu sürekli olarak çağıran ..

Ayvalık Film Festivali Başlamak Üzere!

Ayvalık Film Festivali Başlamak Üzere! Bu yıl 2. kez gerçekleştirilecek olan Ayvalık Film Festivali, izleyicileriyle buluşmak için hazırda bekliyor. Kariyo & Ababay Vakfı'nın ana sponsorluğu ile gerçekleştirilen festival, 6 kategori ve 58 filmle dopdolu film seçkisiyle bu hafta sonu b..

Engelsiz Filmler Festivali, Eskişehir'de Sona Erdi!

Engelsiz Filmler Festivali, Eskişehir'de Sona Erdi! Bu yıl 7. kez gerçekleştirilen Engelsiz Filmler Festivali, İstanbul'un ardından Eskişehir ayağının da sonuna geldi. Eskişehir'de üç gün boyunca sinemaseverlerle engelleri aşarak buluşmasının ve sanatı herkese ulaştırmasının ardından, Ankara'daki sana..

"Güzelliğin Portresi"nden Fragman Geldi!

"Güzelliğin Portresi"nden Fragman Geldi! Birkan Sokullu ve Burçin Terzioğlu'nun başrolünde yer aldığı Güzelliğin Portresi'nden yeni bir fragman paylaşıldı. Fragmanda köşkte işlenen bir cinayet sonucunda yaşananlara tanıklık ediyoruz. Portrenin uyanışıyla birlikte gerilimli olaylar başgöster..

"Karlar Ülkesi II", "Recep İvedik 6"yı Yerinden Etti!

"Karlar Ülkesi II", "Recep İvedik 6"yı Yerinden Etti! Yerli Box Office'in lider filmleri resmi olarak açıklandı. Hafta sonu en çok gişe hasılatı elde eden film, yurt dışında olduğu gibi ülkemizde de Karlar Ülkesi 2 oldu. Ayrıca ilk 10'da yer alan Doctor Sleep ve Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu, izleyicil..

Sight & Sound Dergisi Yılın En İyilerini Açıkladı

Sight & Sound Dergisi Yılın En İyilerini Açıkladı Yıl sonu yaklaştıkça en iyi film listeleri de paylaşılmaya başladı. Resmi ödül sezonu başlamadan ve birlik ödülleri açıklanmadan önce, prestijli dergiler en iyi film listelerini paylaşıyor. Her sene geleneksel olarak bu listesini paylaşan ve sinemase..

Antonio Banderas'a Uluslararası Yıldız Ödülü!

Antonio Banderas'a Uluslararası Yıldız Ödülü! Avrupa'nın en önemli aktörlerinden olan, ülkesi kadar Hollywood filmleriyle de ünlenen İspanyol oyuncu Antonio Banderas'a Amerika'dan ödül geliyor. 31. Palm Springs Uluslararası Film Festivali, Uluslararası Yıldız Ödülü'ne bu sene, Pain and Glory fil..

Meryl Streep, Altın Küre Rekorunu Geliştirdi!

Meryl Streep, Altın Küre Rekorunu Geliştirdi! Gelmiş geçmiş en iyi kadın oyunculardan biri olan, hatta çoğu sinemasevere göre en iyisi olarak adlandırılan Meryl Streep rekorlara doymuyor. 70 yaşındaki başarılı oyuncu hem Oscar, hem Altın Küre adaylığında rekor sahibi ve uzun bir süre de geçilece..

Santa Barbara'dan Brad Pitt'e "Modern Master" Ödülü

Santa Barbara'dan Brad Pitt'e "Modern Master" Ödülü Son yıllarda oyunculuğunun yanı sıra, yapımcılık ve bağımsız filmlere çeşitli katkılarıyla da konuşulan Brad Pitt, bu emeklerinin karşılığı olarak önemli bir ödülü evine götürecek. Santa Barbara Uluslararası Film Festivali'nden yapılan açıklamada Mal..

Gişede "Knives Out" Sürprizi!

Gişede "Knives Out" Sürprizi! Looper ve Star Wars: The Last Jedi filmleriyle adından söz ettiren yönetmen Rian Johnson'ın yazıp yönettiği son film Knives Out, başlangıçta tutuk gişe rakamı elde etse de sonradan açıldı ve beklentilerin çok üzerinde bir hasılatla yoluna devam ediyo..

"Frozen II" Tarihe Geçti!

"Frozen II" Tarihe Geçti! Son yıllar tüm dünya genelinde kırılan gişe rekorlarına bir yenisi daha eklendi ve Disney’in “Frozen 2” filmi resmi olarak tarihteki en yüksek hasılat yapan animasyon filmi oldu. Global gişede 1.325 milyar dolar hasılat elde edildi ve daha önce bu un..

Marvel'ın Vampir Filmi "Morbius"tan Teaser Fragman!

Marvel'ın Vampir Filmi "Morbius"tan Teaser Fragman! Oscar ödüllü Jared Leto, SONY ve Marvel'ı bir araya getiren vampir filmi Morbius için kamera karşısına geçti ve "dişlerini gösterdiği" ilk teaser fragman yayınlandı. 1971 yılına dayanan bir korku karakteri olan Dr. Morbius, ilk olarak dönemin Spider-..

Sömestr Tatilinde Sinemalarda Neler Var?

Sömestr Tatilinde Sinemalarda Neler Var? Şubat tatili, yarı yıl tatili, 15 tatil, sömestr ya da siz her ne diyorsanız, işte tam onun zamanı geldi! Birinci dönem ara tatilini 15-22 Kasım arasında yapan öğrenciler için şimdi sırada 2 haftalık bir yarıyıl tatili var. 17 Ocak Cuma günü tatile g..

Gerçek "Wolf of Wall Street", Stüdyoya Dava Açtı!

Gerçek "Wolf of Wall Street", Stüdyoya Dava Açtı! Martin Scorsese imzalı "Wolf of Wall Street" filmi ile ilgili yıllar sonra bir gelişme yaşandı. Leonardo DiCaprio'nun filmde canlandırdığı Jordan Belfort, film stüdyosu olan Red Granite Productions'ı mahkemeye verme kararı aldı. Şirketin avukatları d..

Sony, Yeni Bir "Anaconda" Serisi Çekecek

Sony, Yeni Bir "Anaconda" Serisi Çekecek 90'ların sonlarında başlayan ve 2000'ler boyunca devam eden Anaconda furyasına Sony yeni projeyle katılıyor. En baştan yeni bir seri yaratmak isteyen Sony Pictures, projeyi yazması için “Divergent”ın senaristi Evan Daugherty ile anlaştı ve ön hazırlı..

Takashi Miike İmzalı "İlk Aşk"tan Teaser Geldi!

Takashi Miike İmzalı "İlk Aşk"tan Teaser Geldi! Ölüm Provası filmiyle tanıdığımız Takashi Miike'nin yönetmen koltuğuna oturduğu "İlk Aşk" filminden teaser paylaşıldı. Başka Sinema aracılığıyla izleyeceğimiz İlk Aşk'ın teaser'ında filme dair Tarantino-vari bir izlenim elde ediyoruz. Suç temalı rom..

"Bayi Toplantısı" Box Office'in Zirvesine Geçti!

"Bayi Toplantısı" Box Office'in Zirvesine Geçti! Ülkemizdeki sinemalarda hangi filmin ne kadar izlendiği Box Office tarafından resmi olarak açıklandı. Verilen bilgilere göre İbrahim Büyükak'ın senaryosunu kaleme aldığı "Bayi Toplantısı" zirveye yerleşerek "Eltilerin Savaşı"nın haftalardır süren gal..

"Müstakbel Damat" Oyuncuları, Filmi Anlatıyor!

"Müstakbel Damat" Oyuncuları, Filmi Anlatıyor! İlker Ayrık'ın hem yönetmen ve senarist koltuğunda oturuduğu hem de başrolünde yer aldığı "Müstakbel Damat"tan yeni bir video paylaşıldı. Oyuncuların mikrofonlara konuşarak film çekimlerinin nasıl geçtiğimi anlattığı videoda kamera arkasında yaşanan ..

Muhterem Nur, Hayata Veda Etti

Muhterem Nur, Hayata Veda Etti Memduh Ün filmleriyle akıllarda yer edinen Muhterem Nur, hayatını kaybetti. 87 yaşındaki Nur, bir süredir organ yetmezliği nedeniyle hastanede tedavi ediliyordu. Birkaç yıl önce eşi Müslüm Gürses'i kaybeden sinema oyuncusu Muhterem Nur'un böbrek ve ç..

İstanbul Film Festivali Ödüllü Filmleri Mubi'de!

İstanbul Film Festivali Ödüllü Filmleri Mubi'de! Coronavirüs salgını nedeniyle ertelemelere maruz kalan İstanbul Film Festivali'nin bugüne kadar ödül alan birçok filmi Mubi'deki izleyicileriyle buluşacak. İKSV tarafından düzenlenen İstanbul Film Festivali'nin Mayınlı Bölge Tema Sponsoru olan Mubi, ..

"Spider-Man" Projelerinin Vizyon Tarihleri Netleşti

"Spider-Man" Projelerinin Vizyon Tarihleri Netleşti Sony Pictures stüdyoları Koronavirüs pandemisi nedeniyle çıkış programlarını revize etmeye devam ediyor ve şimdi, iki adet Spider-Man projesinin vizyon tarihini de birkaç ay ileriye taşıdı. Yapılan açıklamada Marvel-Sony'nin Spider Man devam filminin..