COVID-19 tedbirleri kapsamında, yetkili makamlar tarafından sinema salonlarının 1 Haziran 2021 tarihine kadar kapalı kalması kararlaştırılmıştır.

"Düğüm Salonu" Yeni Vizyon Tarihini Aldı!

"Düğüm Salonu" Yeni Vizyon Tarihini Aldı! BKM'nin bol yıldızlı yeni komedi filmi Düğüm Salonu vizyon tarihini aldı! 2 Şubat 2018'de vizyona girmesi planlanan ancak geçtiğimiz yıl sonunda ertelendiği açıklanan filmin yeni vizyon tarihi belirlendi. Ünlüler geçidi komedi filmi "Düğüm Salonu", 1..

Yeni “Terminator” Filmi Dört Ay Ertelendi!

Yeni “Terminator” Filmi Dört Ay Ertelendi! Gelmiş geçmiş en iyi bilim kurgu serilerinden biri olarak görülen “Terminator”ün yeni devam halkasından kötü haberler var. 26 Temmuz 2019’da vizyona girmesi beklenen film, beklenen tarihten yaklaşık dört ay sonraya, 22 Kasım 2019’a ertelendi. Bu erte..

Sherlock Holmes 3, İleri Bir Tarihe Alındı!

Sherlock Holmes 3, İleri Bir Tarihe Alındı! Robert Downey Jr. ve Jude Law'ın başrolünde yer aldığı Sherlock Holmes serisinin üçüncü filmi ertelendi. Vizyon tarihi ikinci kez değiştirilen Sherlock Holmes 3, izleyicileriyle daha ileri bir tarihte buluşma imkanı bulacak. Bu erteleme durumu filmin..

"Kirpi Sonic"ten Altyazılı Fragman Geldi!

"Kirpi Sonic"ten Altyazılı Fragman Geldi! Tasarımlarıyla tartışmalara neden olan Sonic The Hedgehog'dan yeni bir fragman paylaşıldı. Jeff Fowler'ın yönetmen koltuğuna oturduğu filmin fragmanından anlaşıldığı gibi Kirpi Sonic'in tasarımları değiştirildi ve çizgi filmlerdekiyle benzer bir imaj..

Disney ve Amazon, Koronavirüs Etkilerinden Korkuyor!

Disney ve Amazon, Koronavirüs Etkilerinden Korkuyor! Ölümcül tehditler taşıyan koronavirüs salgını tüm dünyada hızla yayılmaya devam ederken Disney, Amazon ve ViaCom CBS gibi büyük şirketler bu durumdan kendilerinin etkileneceğini düşünmeye başladı. Fark edilenlere göre geçtiğimiz Pazartesi günü, virüs..

Korona Virüs, Sinema Sektörünü Nasıl Etkiledi?

Korona Virüs, Sinema Sektörünü Nasıl Etkiledi? Tüm dünyayı derinden sarsmaya devam eden korona virüs salgını, tüm sektörleri olduğu gibi sinema sektörünü de etkiledi. Başta Çin olmak üzere birçok ülke, sinema sektöründe iki ay içerisinde milyonlarca dolar kayba uğradı; festivaller iptal edildi; f..

Robert De Niro Evde Kalmamızı İstiyor!

Robert De Niro Evde Kalmamızı İstiyor! Coronavirüs salgınının yayılmasıyla birlikte yıldız isimler liderlik yaparak insanların evlerinde kalmaları videolar hazırlamaya başladı. Bu isimlerden biri de usta oyuncu Robert De Niro oldu. Oscarlı oyuncu Robert De Niro, virüsün yayılmasını yavaşl..

SXSW, Kısa Filmleri Online İzlemeye Açtı

SXSW, Kısa Filmleri Online İzlemeye Açtı Coronavirüs salgını nedeniyle iptal edilen önemli festivallerden biri SXSW oldu. Amerika'nın Teksas eyaletinde gerçekleştirilen festivalde büyük bir film pazarı düzenleniyor ve filmler şirketlerden alıcılarını buluyorlardı. Ancak festivalin iptal olm..

James Bond Silah Koleksiyonu Çalındı!

James Bond Silah Koleksiyonu Çalındı! James Bond serisinin Londra'da bir evde tutulan silah koleksiyonunun tamamen çalındığı resmi olarak açıklandı. Polisi harekete geçiren ve acil olarak soruşturma süreci başlatılan bu olaydaki silahların yerini yenilerinin alamayacağı söyleniyor. 1950..

"Kirpi Sonic"in İlk 8 Dakikası Yayınlandı!

"Kirpi Sonic"in İlk 8 Dakikası Yayınlandı! Jim Carrey ve James Marsden'ın yıldızı olduğu video oyunu uyarlaması "Kirpi Sonic" geçtiğimiz haftalarda VOD olarak satışa çıkarılmıştı. Şimdi ise Fandango'ya özel olarak filmin ilk 8 dakikası paylaşıldı. Ayrıca Paramount Pictures da Sonic The Hedgeh..

Pixar Animasyonu "Soul", Kasım Ayına Ertelendi

Pixar Animasyonu "Soul", Kasım Ayına Ertelendi Disney, Koronavirüs pandemisi nedeniyle sinema salonları hala kapalı olduğundan Pixar yapımı varoluşsal animasyon macerası “Soul”un vizyon tarihini erteledi. Başlangıçta 19 Haziran olarak planlanan filmin yeni vizyon tarihi 20 Kasım 2020 olarak açıkl..