COVID-19 tedbirleri kapsamında, yetkili makamlar tarafından sinema salonlarının 1 Haziran 2021 tarihine kadar kapalı kalması kararlaştırılmıştır.

Godzilla Animesini Müjdeleyen Video Burada!

Godzilla Animesini Müjdeleyen Video Burada! Godzilla anime macerasının çıkış tarihi belli oldu, tarihi müjdeleyen video da nihayet yayınlandı! Netflix'in aylardır sabırsızlıkla beklenen orijinal anime filmi Godzilla: Monster Planet, 17 Ocak tarihinde 190'dan fazla ülkede seyircilerle buluşacak..

"Detective Pikachu" Setinden İlk Kareler!

"Detective Pikachu" Setinden İlk Kareler! Ryme Şehri'ne hoşgeldiniz! Detective Pikachu setinden ilk kareler geldi. Fenomen Pokemon serisinden ilham alan filmin Londra'daki setinden gelen ilk karelerde Ryme Şehri'nin ünlü polis merkezini görüyoruz. Polis merkezinin altını özellikle çizdiği no..

Seri Katil Ted Bundy Filmine Metallica Desteği!

Seri Katil Ted Bundy Filmine Metallica Desteği! “Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile” filminin kadrosu genişliyor. Gerçek bir seri katilin hikayesini beyaz perdeye yansıtan filmin kadrosuna ikonik metal grubu Metallica'nın frontmani James Hetfield da katıldı. İlk oyunculuk deneyimini yaşaya..

Bol Yıldızlı Ted Bundy Filminden Yeni Kareler!

Bol Yıldızlı Ted Bundy Filminden Yeni Kareler! Seri katil Ted Bundy filminden yeni kareler gelmeye devam ediyor. Disney'in genç yıldızı olarak parlayan, ardından Hollywood'ta gençlik komedilerinin yakışıklı ancak şapşal çocuğu olarak öne çıkmaya başlayan, son olarak "Sahil Güvenlik" ve "Muhteşem ..

34. Artios Ödülleri İçin Adaylar Açıklandı!

34. Artios Ödülleri İçin Adaylar Açıklandı! Her yıl Amerikan Casting Topluluğu tarafından dağıtılan Artios Ödülleri'nin bu seneki adayları açıklandı. Adaylar arasında Bradley Cooper'ın ilk yönetmenlik denemesi "A Star is Born", geçtiğimiz yılın beğenilen süper kahraman macerası "Deadpool 2" ve..

"The Addams Family"den İlk Fragman!

"The Addams Family"den İlk Fragman! window.sas = window.sas || {};window.sas.cmd = window.sas.cmd || [];window.sas.cmd.push(function sasPush() { window.sas.setup({ 'domain': '//www3.smartadserver.com', 'async': true, 'renderMode': sas.renderMode.DEFAULT, ..

"Ghostbusters"dan Fragman Geldi!

"Ghostbusters"dan Fragman Geldi! Jason Reitman yönetmenliğindeki yeni nesil Ghostbusters filmi "Ghostbusters: Afterlife"dan resmi fragman paylaşıldı. Ivan Reitman yönetmenliğindeki orijinal Ghostbusters serisinin devamı niteliğindeki filmin fragmanında genç ekibimizin bir araya geli..

Teori: "Tenet", "Inception"ın Devam Filmi mi?

Teori: "Tenet", "Inception"ın Devam Filmi mi? Christopher Nolan'ın yeni filmi Tenet'ten geçtiğimiz günlerde bir fragman paylaşıldı. Fragmanın ardından film tüm sinema dünyasının gündemine oturdu. Bunun en büyük nedeni ise Tenet'in fragmanına bakıldığında ağırlıklı olarak Inception esintilerinin ..

Altın Ahududu Adayları Açıklandı!

Altın Ahududu Adayları Açıklandı! Her sene Oscar Töreni'nden önce yılın en kötülerini açıklayan Razzie, bu kez adaylarını açıkladı. Kimlerin en kötü seçildiğini öğrenm için biraz bekleyeceğiz. Herkesin favorisi Cats, tahmin edildiği üzere çok adaylık almış durumda ama zirvede yalnız ..